Відділ освіти Таращанської міської ради
Київська область, Білоцерківський район

Шевченкове слово в дошкіллі

В день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка в закладах дошкільної освіти  Таращанської ТГ проходив тематичний день «Т.Шевченко для дітей…»,  завдання якого  запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря, викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.  Велика духовна сила шевченківських творів є невичерпаним джерелом у вихованні нових національно свідомих поколінь української молоді починаючи ще з дошкільних років.  У кожного віку свій Шевченко.

У дні пам’яті Т.Г.Шевченка в роботі з вихованцями дошкільних закладів були використані різні форми організації дитячої життєдіяльності: читання та вивчення з дітьми творів сина українського народу Т.Г.Шевченко, проведення тематичних занять по ознайомленню з творчістю та життям відомого поета, організація дидактичних ігор, розгляд ілюстрацій до вивчених творів, розгляд дитячих книг, перегляд презентації його картин тощо.

Зміст такої роботи полягає в ознайомленні із його життєвим та творчим шляхом, у формуванні почуття патріотизму, ставлення до рідної мови, у вихованні морально-духовних цінностей дошкільників. Необхідно відзначити, що така робота сприяє всебічному розвитку дітей, розвиваючи у них не тільки мовлення, але і такі розумові здібності, як пам’ять, увага, мислення.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Вивчаймо його, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу.

Онлайн-опитування:

Дякуємо!