Відділ освіти Таращанської міської ради
Київська область, Білоцерківський район

Вшанування памʼяті Тараса Шевченка

10 березня в Центрі позашкільної освіти «Веселка» Таращанської міської ради  відбулася літературно-мистецька година «Стежками Кобзаревої долі» для учнів Таращанської гімназії «Освіторія». Світлана Миколаївна Фещенко, завідувачка Таращанської бібліотеки для дітей,  презентувала дітям літературний нарис «Добре і щире Тарасове слово».

Дуже сподобалась глядачам театральна вистава «Поговоримо крізь віки», яку підготували вихованці літературної студії «Дивослово» (керівник Лариса Покотун) ЦПО «Веселка». Дякуємо юним акторам Тані Горбуненко, Марії Школьній, Уляні Кияшко, Ангеліні Ратушній, Дарині Коваленко, Вікторії Семенець, Богдану Кришеню та їх шанувальникам!

Онлайн-опитування:

Дякуємо!