A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Таращанської міської ради
Київська область, Білоцерківський район

Правила безпечної поведінки

Дата: 21.10.2022 12:55
Кількість переглядів: 4

Найвища цінність суспільства – людина, її життя та здоров’я. З урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану, питання щодо створення безпечного комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу й підвищення якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти залишаються пріоритетними в 2022/2023 навчальному році. Проте з року в рік збільшується наявність чинників, які негативно впливають на людське здоров’я та життя. Часто загрозливі ситуації людина створює сама для себе. Маленька людина , як і доросла , має бути готова (відповідно до свого віку) до зустрічі з різною небезпекою.

Нині особливе місце в організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти посідає профілактична робота з формування навичок безпечної життєдіяльності у дітей.  Адже діти, опинившись в епіцентрі подій, не завжди знають, як діяти у несприятливих умовах.

І тому з 17 жовтня 2022року по 21 жовтня 2022 року в закладах дошкільної освітиТаращанської ТГ був проведений тематичний тиждень по безпеці життєдіяльності дітей дошкільного віку на тему «Безпека дитини в садку і в родині».

 

Протягом тижня,в умовах запровадження дистанційної форми організації освітнього процесу, педагогічні працівники навчали дошкільників правил безпечної поведінки , формували у них навички орієнтування і швидкої реакції в надзвичайних ситуаціях. Важливе значення також приділяли і психологічній готовності дітей до сприймання інформації про небезпеку та про практичні дії у надзвичайних ситуаціях.

При цьому педагогічні працівники закладів дошкільної освіти обирали оптимальні для виконання кожного конкретного завдання канали комунікації: створення спільнот з батьками, вихователями в соціальних мережах Viber, з використанням електронних платформZoom, з метою надання інформаційно-освітніх та психолого-педагогічнихпослуг тощо.

Важливо відмітити, що мали при цьому зворотній зв'язок з батьками та їхніми дітьми.(далі матеріали елементів занять та зворотнього зв’язку з дітьми і батьками ).

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень